Instrumente Inxhinierike dhe Shërbime UV

Ruajtja e një mjedisi të pastër është thelbësore për rritjen e cilësisë së jetës dhe viteve të shëndetshme. 

Merr një ofertë
Informohu direkt:

Certifikuar sipas Standardeve Ndërkombëtare!

Për më shumë detaje klikoni butonin poshtë. 

Fuqizo Biznesin Tënd!

Jepini sigurinë e kërkuar klientit tuaj duke ia hequr atij ankthin e rrezikut prej viruseve dhe baktereve që mund të ndodhen në ajrin e mjedisit tuaj apo në ushqimet dhe pijet që ju ofroni.

Rrezet 254nm te llambave te ketyre pajisjeve, shkaterrojne ADN e mikroorganizmave duke mos lejuar shumimin dhe perhapjen e tyre. Teknologji e provuar ne luften kunder COVID-19

Produktet

Aparate Dezinfektimi të Teknologjisë UV-C
Këto janë disa nga produktet tona, klikoni poshtë për listën e plotë.

Eleminon deri në 99,9% të mikroorganizmave që qarkullojnë në dhomë.

I pershtatshem per klinika dentare dhe salla operacionesh

I përshtatshëm për përdorim industrial, në kompani prodhimi, në
qendra banimi, restorante, bare, pishina etj

Eleminon deri në 99% të mikroorganizmave në
sistemin e ajrimit, në vetëm pak minuta.
I përshtatshëm per ndërtesat me sistem qëndror ajrimi.

UV-TEAM zbatohet në linjat e transportit dhe paketimit të produkteve ushqimore të tilla si: paketimi i rrjedhës, makineritë e formimit, sitat, tuneli ftohës, peshimi automatik dhe …

Aplikimet

Ku mund të përdoren?

1. Klinika Mjekësore dhe Dentare

2. Hotel, Bar, Restorant

3. Fabrika, Linjë Prodhimi

4. Zyra, Shtëpi

5. Qendra Estetike

6. Sisteme Qëndrore Ajrimi

Përdoruesit e produkteve tona

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum.

"Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio."
Ethan Valdez
California
"Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean solli citudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat gravida nibh vel ipsum."
Adam Brooks
Los Angeles

Shfleto Katalogun

Shkarkoni broshurën e përgatitur  për t’u informuar në mënyrë më të detajuar.

Scroll to Top